31 Aralık 2015 Perşembe

Küçük Gratis AlışverişimHerkese merhabalar...

Bir haftadır herkes kar yağacak diyordu ve yağdı. Bu sayede sokaklar şu an boş sayılır.

Aslında tam elimde kahve ile pencereden dışarı izleyerek saatlerce keyif yapardım ama çalışıyorum.

Uzun zamandır içimden yazmak gelmiyordu. Sadece okuyordum. Koşuşturmalardan yoruldum sanırım. Ama her şey çok güzel gidiyor. Sadece keşke daha fazla enerjim olsaydı diyorum.

Her neyse uzun zamandır nefes alacak bile zaman bulamazken bu gün (kar yağışı sayesinde) rahat rahat yazımı yazabilirim :)

Bu yazıyı yazma sebebim hem kullanıp çok memnun kaldığım ürünü anlatmak hemde ne kadar karlı alış veriş yaptığımı paylaşmak;Gratis' i duymayan yoktur. 
Hafta sonu erkek arkadaşımla caddede buluşacaktık. Benim arabalarım caddenin sonunda onunkiler ise başında bırakıyor. Ortada buluşuruz diye konuştuk.

Caddenin ortasına doğru yürürken Gratis' de bir kalabalık, bir karmaşa fark ettim. Galiba indirim var bir bakar hemen çıkarım dedim. 

Her şey indirime girmiş ama rafların çoğu bomboştu. Bildiğiniz yamalanmış :)
Onu mu alsam bunu mu alsam derken saç boyalarını gördüm. Garnier saç boyaları 5 TL'ye düşmüş! Saç rengimi değiştirme taraftarı değilim ama beyazları da kapatmam gerekiyor. O yüzden kalan son 2 kahverengi tonlarını da ben aldım.Bir tanesi "Çarpıcı yoğun kahve" diğeri de "Yoğun kahve".

Tabi ki alışverişte zaman ne kadar çabuk geçiyor insan anlamıyor. Nişanlımı baya bekletmişim. Ama beni Gratis' te buldu :)

Gelelim Garnier saç boyası yorumuma;

Şu ana kadar en çok memnun kaldığım saç boyası kendisi. Hangisini kullandığımı unuttum :D. Benim saçlarım ince telli. Bu boya saçımı tülüş tülüş etmedi. Aksine acayip yumuşak, bütün beyazları kapanmış, biraz koyu kahve bir sonuç elde ettim.
Ama sonuçtan çooook memnun kaldım:)

Benden şimdilik bu kadar.

Hoşcakalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlar